שוק פריזר מקצועי ואיכותי

שוק פריזר תעשייתי (הידוע גם בשם מקפיא הלם או בלאסטר צ'ילר) מיועד לקירור או הקפאה מואצת של מוצרי בצק אשר טרם נאפו לצורך הארכת אורך חייהם.

שוק פריזר אף משמש להקפאת מוצרים אפויים, כאלה אשר אינם דורשים מכירה מידית.

השוק פריזרים מהווים חלק מהציוד למאפיות וקונדיטוריות שלנו בא.ס סוכנויות.

  • קיימים מגוון סוגי שוק פריזר – עם עוצמות, יכולות, וגדלים משתנים, החל מקומפקטיים ועד לשוק פריזרים רציפים גדולים.
  • כל סוגי השוק פריזרים מתחלקים בהתאם למשקל מוצרי הבצק, גודל המגשים בו מאופסנים מוצרי הבצק, ומספר וגודל העגלות בו מאופסנים המגשים המכילים את מוצרי הבצק.

שוק פריזר מומלץ

לא אחת קורה שאתם צריכים להקפיא בצק, או מוצרים אחרים, במהירות שיא? יש לכם לא מעט הזמנות לטפל בהם בקונדיטוריה ואתם לא יודעים איך להביא את כל המוצרים הנדרשים להקפאה כמה שיותר מהירה? אם כך, חשוב שתדעו: אתם לא לבד. כתוצאה מכך שהרבה בעלי מאפיות וקונדיטוריות נתקלים בקושי הזה, ברור מדוע יש גם לא מעט פתרונות בעניין הזה. לכן כדאי שתיקנו שוק פריזר, והאמת היא, שרצוי לבצע את הרכישה כמה שיותר מהר. מדובר על מכשיר יעיל מאוד שעושה עבודת הקפאה מהירה, כך שברור מדוע הוא יכול לקצר ולייעל את תהליך העבודה שלכם. תוהים היכן תוכלו למצוא שוק פריזר מאיכות טובה? הכירו את חברת א.ס סוכנויות – הבית שלכם לרכישת מוצרים וציוד חדשני בתחום האפייה.

מה עושה בפועל שוק פריזר?

כל מי שכבר קנה שוק פריזר למאפייה או לקונדיטוריה שלו, יוכל לספר לכם שמדובר על מכשיר עם יעילות מאוד גבוהה. למעשה, המכשיר הזה יכול:

  • לקרר או להקפיא מוצרי בצק במהירות גדולה
  • מקפיא מוצרים אפויים, כלומר, מוצרים שלא מיועדים למכירה מידית
  • מייעל עבודה במאפיות מסוגים שונים

לכן, בין אם אתם רוצים לקנות שוק פריזר תעשייתי ובין אם אתם מחפשים מכשיר קטן יותר, אין ספק שאתם תראו שעם מכשיר כזה העבודה שלכם תהיה יותר מהירה.

החשיבות של רכישת מכשירים וציוד איכותי למאפייה

ברור לכם שכל מה שחסר לכם זה שוק פריזר? מתלבטים האם לקנות גם תנור תעשייתי חדש? או שאולי אתם רוצים כל מכשיר אחר? כך או כך, על דבר אחד לא כדאי לכם להתפשר, והוא: האיכות. הרעיון הוא לקנות ציוד כמה שיותר איכותי למאפייה שלכם, כי כך הוא יוכל להחזיק מעמד לזמן רב ולשמש אתכם בצורה יעילה ביותר. כל הסיבות האלה מבהירות היטב מדוע, בכל מה שנוגע לרכישת ציוד איכותי למאפיות, כדאי לפנות אל הטובים ביותר. במקרה של חברת א.ס סוכנויות, אתם תראו שלא תצטערו. החברה אמינה ומקצועית ומציעה שירות אדיב במיוחד מזה כשלושים שנה, כך שברור שכאן יהיה לכם על מי לסמוך. תוכלו למצוא כאן גם מוצרים שונים מיד שנייה, אז למה לשלם יותר ממה שצריך על הציוד החדש למאפייה שלכם?

contact a.s iconלקבלת ייעוץ התקשרו אלינו: 08-9302260

ייעוץ מקצועי ללא פשרות!

דברו עם המומחים שלנו וקבלו ייעוץ בבית העסק.

ללא מגבלות התקשרות!

חברת א.ס. סוכנויות עומדת לרשותכם בכל שאלה וייעוץ מקצועי.

לאפות בכיף ובמקצועיות!

ציוד מקצועי ממיטב היצרנים בעולם מחכים לכם באתר שלנו.