מולדרים מקצועיים

מולדרים הינן מכונות לעיצוב בצק מכדור ללחמנייה ארוכה.

עבודת המולדר מזרזת ומשפרת לעין ערוך את שגרת העבודה במאפייה, המולדר נמנה על ציוד למאפיות המומלץ לכול מאפיה וקונדיטוריה.

מולדר לחמניות

החלום שלכם היה מאז מעולם לפתוח מאפייה? בשעה טובה אתם עומדים להגשים את החלום? כבר מצאתם את המקום המתאים לכם ואתם יודעים איזה סוג של מאפים בדיוק תרצו להכין? אם כך, עכשיו הזמן לעצור ולבדוק, בין היתר, איזה סוגים של ציוד אתם צריכים. אם יש משהו שאי אפשר לוותר עליו, זה על ציוד איכותי. אתם יכולים להיות בטוחים שעם ציוד איכותי כמו מולדר לחמניות, העבודה שלכם במאפייה תהיה הרבה יותר מהירה ונוחה. מחפשים חברה מובילה שתוכל למכור לכם את כל הציוד הדרוש לכם? צרו קשר עוד היום עם חברת א.ס סוכנויות ותראו שתצאו מרוצים.

למה מולדר לחמניות זה מסוג אותם הדברים שאתם רוצים במאפייה שלכם?

אם תעשו חיפוש מהיר, אתם תראו שיש מגוון אדיר של מוצרים, אביזרים וציוד שאתם צריכים לקנות למאפייה. עם זאת, זה ברור שיש מוצרים ואביזרים טובים וחשובים יותר מאחרים. לכן, אם יש לכם אפשרות לבדוק תחילה מה דרוש לכם ולהכין רשימת ציוד מפורטת, זה בהחלט כדאי. מולדר לחמניות מקצר את העבודה והופך כל יום שלכם במאפייה להרבה יותר מהיר ויעיל. לכן, אם כל הטוב הזה קיים עבורכם, ברור שגם במאפייה שלכם תרצו ציוד כזה. זה לא במקרה שבעלי מאפיות אחרות כבר קנו ציוד כזה, ואין ספק שגם במקרה שלכם זו תהיה בחירה שלא תצטערו עליה.

החשיבות של רכישת ציוד למאפייה במקום מוביל

בין אם ברור לכם שאתם רוצים לקנות מולדר לחמניות ובין אם תרצו לבדוק אפשרויות אחרות של ציוד, בדקו היטב איפה אתם קונים אותו. יש היום מספר מקומות שבהם ניתן לקנות איכותי למאפיות ולעסקים שונים, אך לא בכל מקום תמצאו את הכי טוב שיש. במקרה של חברת א.ס סוכנויות אתם תראו בעצמכם: כאן תקבלו תמורה מלאה למחיר שתשלמו. החברה מביאה איתה יותר מ30 שנות ניסיון, ציוד מקצועי ושירות נהדר לכל לקוח. בנוסף, החברה מציעה גם תמיכה לכל לקוח לגבי כל מכשיר, כך שאם יהיו תקלות כלשהן, תוכלו לפנות לקבלת שירות נהדר. תמצאו כאן מגוון רחב של מוצרים, והכול תחת קורת גג אחת: מוצרים למאפיות, לקונדיטוריות ועוד, אז למה אתם מחכים?

contact a.s iconלקבלת ייעוץ התקשרו אלינו: 08-9302260

ייעוץ מקצועי ללא פשרות!

דברו עם המומחים שלנו וקבלו ייעוץ בבית העסק.

ללא מגבלות התקשרות!

חברת א.ס. סוכנויות עומדת לרשותכם בכל שאלה וייעוץ מקצועי.

המולדרים שלנו

חברתנו מייצגת את

  • חברת TURRI מאיטליה
  • חברת MF מאיטליה

חברות אלו מייצרות מולדרים שונים לייצור לחמניות, חצאי בגט ובגטים, כמו גם מולדרים ללחם.
הן מובילות בתחומן וידועות במכונות האיכותיות והמתקדמות שהן מייצרות.
החברות מציעות מולדרים עד 2 או 4 וולסים ברוחבים שונים עם או ללא אפשרות לחיבור המולדרים לקווים אוטומטיים.

פעולת המולדרים

המולדרים מעצבים ומגלגלים בצק לצורות שונות של לחמניה, חצי בגט, בגט ואף לחם. עיצוב צורות דברי המאפה השונות נעשה על ידי כיוונון המכונה. כיווני צילינדרים שונים ומיצוב פלטות הלחץ יוצרים תוצרים סופיים מגוונים במהירות ובקלות יחסית. מולדרים יכולים לפעול כחלק ממערכת אוטומטית, חצי אוטומטית ואף כיחידה עצמאית. מכונות המודלרים קיימות במספר דגמים. הדגמים באים במספר צילינדרים שונה, עם או בלי פלטת לחץ ועם רוחבי סרט בהתאמה אישית.

 

לציוד יד שניה למאפיות

לאפות בכיף ובמקצועיות!

ציוד מקצועי ממיטב היצרנים בעולם מחכים לכם באתר שלנו.