ציוד למאפיות יד שניה

א.ס. סוכנויות מציעים לכם ציוד למאפיות יד שניה, אשר עבר תהליכי שיפוץ והשבחה במחסני החברה – 2,000 מ"ר – במסגרתם מועסקים הטכנאים המיומנים והוותיקים שלנו, העמלים על שיפוץ ציוד יד שניה, תוך שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד – עובדה המאפשרת לנו לזכות אתכם בתקופת אחריות מכובדת.

כולנו מודעים ליתרונות הטכניים בעת רכישתו של ציוד חדש למאפיות וקונדיטוריות, כמו גם ליתרונות הרגשיים – תחושת הנאה וביטחון אשר מעניק ציוד חדש לבעליו…

לצד זאת, לרכישת ציוד תעשייתי יד שניה יתרון משמעותי וחשוב לא פחות – מחירו הנמוך מאוד, באופן יחסי כמובן, ביחס למחירו של ציוד חדש.

היתרון כידוע, אינו מפיג את תחושת החשש והפחד מפני מצבו של ציוד אשר נעשה בו שימוש בעבר…

contact a.s iconלקבלת ייעוץ התקשרו אלינו: 08-9302260

ייעוץ מקצועי ללא פשרות!

דברו עם המומחים שלנו וקבלו ייעוץ בבית העסק.

ללא מגבלות התקשרות!

חברת א.ס. סוכנויות עומדת לרשותכם בכל שאלה וייעוץ מקצועי.

ציוד למאפיות וקונדיטוריות יד שניה

ציוד למאפיות וקונדיטוריות יד שניההתחום של ציוד למאפיות וקונדיטוריות הנו מהתחומים המפותחים ביותר בעולם – תחום זה מציע מדי שנה חדשנות, אשר משמעותה הוא הגברת קצב היצור לשעה, מעבר לתהליכים אוטומטים החוסכים לבעל העסק משאבי אנרגיה ומשאבי עבודה, ובכלל – חדשנות המייצרת התייעלות בכול תחומי היצור במסגרת המאפיה או הקונדיטוריה.

מכאן, שטבעי הדבר שכול בעל מאפייה או קונדיטוריה, יבקש לרכוש ציוד חדשני אשר עשוי לסייע לו להגדיל את תפוקתו ורווחיותו של בית העסק שלו – בטח בשעה בה הוא נדרש להחליף ציוד ללא דיחוי, לאחר שהציוד התקלקל באופן לא צפוי.

הסיבה העיקרית בגינה בעל המאפייה עשוי להשהות החלפת הציוד, הוא יוקר הציוד בכלל, או אף יוקר הציוד ביחס לשימוש עתידי מצומצם (כאשר עולה צורך בציוד אשר אין בו שימוש רב אך הוא עדיין עשוי לשפר את תהליך העבודה באופן משמעותי).

לפיכך, במטרה לגשר בין הרצון לשדרג את בית העסק לבין התקציב המוגבל העומד לרשות בעל העסק, מציעים משווקי הציוד למאפיות ציוד מיד שניה – ציוד משומש אשר זוכה לתהליכי חידוש. ציוד יד שניה מספק פתרון אטרקטיבי, זמין ולא יקר – יחסית כמובן – עבור לא מעט בעלי מאפיות וקונדיטוריות.

כחלק מהשירות של חברת א.ס סוכנויות, אנו מעניקים ללקוחותינו אפשרות לרכוש אצלנו ציוד למאפיות יד שניה עבור מאפיות וקונדיטוריות. ציוד יד שנייה למאפייה כולל מבחר גדול של תנורים, מלושים, מולדרים, שוקלות ומכדררות, קווי יצור ועוד. כל המכונות במצב טוב, שמורות ואיכותיות.

לאפות בכיף ובמקצועיות!

ציוד מקצועי ממיטב היצרנים בעולם מחכים לכם באתר שלנו.