תנור לחם מקצועי

תנור לחםהרי אין שני לניחוח המופץ מבית מאפה, בעיקר זה של לחם טרי אשר זה עתה יצא מתוך תנור לחם… (טוב, אולי חוויית הטעם של הביס הראשון בלחם זה…). לא רבים יודעים, אך אופן אפיית הלחם חשוב לא פחות מחומרי הגלם בהם עשינו שימוש בשעה שהכנו את הלחם. יש כאלה שאף ירחיקו לכת ויאמרו כי קסמו של הלחם טמון אך ורק באופן אפייתו, ובקיצור, באיכות תנור לחם בו נעשה שימוש.

לאור זאת, כאשר מאפייה אשר מוצרי הדגל שלה הנם מגוון הלחמים אותם היא מציעה, כאשר היא מבקשת ליצר ללחמים שלה תנאים אופטימאליים בעת אפייתם, הרי עליה לבחון היטב את תכונותיו של התנור לאפיית לחם אשר בכוונתה לרכוש.

contact a.s iconלקבלת ייעוץ התקשרו אלינו: 08-9302260

ייעוץ מקצועי ללא פשרות!

דברו עם המומחים שלנו וקבלו ייעוץ בבית העסק.

ללא מגבלות התקשרות!

חברת א.ס. סוכנויות עומדת לרשותכם בכל שאלה וייעוץ מקצועי.

חשיבותו של תנור לחם

מגוון המותגים והתנורים התעשייתיים לאפיית לחם המוצעים כיום, הנו אינסופי. מרבית התנורים הללו הנם מאסיביים, מרשימים ומתקדמים ביותר בתכונותיהם. כאשר אנו באים לרכוש תנור לאפיית לחם לבית המאפה שלנו, עלינו לקחת בחשבון מספר גורמים, על מנת לוודא התאמה אופטימאלית של התנור, לצרכי המאפיה שלנו.

אז מה הם הפרמטרים העיקריים אשר נבחן בשעה שנרכוש תנור לאפיית לחם למאפיה שלנו? ובכן –

  1. כלל ראשון וחשוב – לא נבחר תנור לחם על פי צורתו ועיצובו! מאפיות רבות – בעיקר אלה בהם התנור חשוף לעיני הקהל – נוטה לבחור תנור מעוצב אשר יוסיף חן והדר לסביבת המאפיה שלנו. אסור לנו ליפול 'לבור' זה! יופי במקרה זה, אינו בה ביחס ישיר לאיכויות האפייה של התנור – אשר כה נדרשות לנו בשעת אפייה הלחם.
  2. יעילות התנור – מבחינת הספקים של התנור לאפיית הלחם שלנו, לאיזה כמויות אפייה אנו נדרשים בשעה או ביום. ככול שכמויות הלחם להן נדרש הינם גדולות יותר, כך עלינו לרכוש תנור רב תאי וגדול, תוך התחשבנות כמובן במקום העומד לרשותנו בתוך המאפיה.
  3. פיזור אחיד וקבוע של החום בתנור לאפיית הלחם – כלל חשוב מאוד בתנור לאפיית לחם הוא שהחום בתוך התנור חייב להיות מפוזר באופן אחיד בכול חלקי התנור!
  4. פיזור לחות בתנור האפייה – הגורם המשמעותי ביותר אשר מביא לאלמנט הקריספיות של הלחם, אותו קרום דק ופריך שהינו חלק בלתי נפרד מכול לחם איכותי שאנו מכירים. הלחות בתנור לאפיית לחם שומרת גם על מרקם רך בתוך הלחם וגם מייצרת כאמור אל מרקמו הקריספי של הלחם. תנור אשר לא יהיה מותקן בו מתקן לחות ייצר לחם יבש וקשה – מבפנים ומבחוץ.

תנורים לאפיית לחם של א.ס.סוכנויות

א.ס. סוכנויות מייצגת את הספקים המובילים בעולם, המתמחים ביצור תנורים לאפיית לחם.

לכול אחד מהספקים הללו ניסיון רב שנים ביצור תנורים לתעשייה, בשילוב ניסיונם של הטכנולוגים הטובים בעולם ביצור תנורים, אלה יחדיו מביאים אותם ליצר תנורים איכותיים ופונקציונאליים – רב תכליתיים, בעלי הספק גדול ומודולאריים – מותאם לגודל וגובה התקרה של המאפייה בה מוצב התנור.

להלן מגוון החברות, בנוסף לאיפיון קצר של כל תנור –

ZUCCHELLI מאיטליה – מייצרת תנור לחם עם תאים בגדלים שונים לתעשיית הלחם – כולל תנורים מסתובבים במגוון גדלים (מ-8 תבניות ועד 4 עגלות). תנורי ZUCCHELLI הינם התנורים הפופולריים ביותר בישראל בעשור האחרון.

REVENT משוודיה – ממציאת התנור בעל העגלה המסתובבת, ונחשבת לחברה המובילה בעולם.

KORNFEIL מצ'כיה – מייצרת תנורי תאים תעשייתיים כולל מערכות הזנה ופריקה אוטומטיים. מציעה תנורים ברמות אוטומציה משתנות. בארצנו קיימים מספר פרויקטים מרשימים שלהם המוקמים בחברות הגדולות במשק הישראלי.

WIESHEU מגרמניה – מייצרת תנורי קונטוקטומט לא מסתובבים בגדלים שונים ורמות פיקוד משתנות. בניגוד לארצנו, סוג זה של תנור לחם פופולרי ביותר באירופה.

לאפות בכיף ובמקצועיות!

ציוד מקצועי ממיטב היצרנים בעולם מחכים לכם באתר שלנו.