ציוד יד שניה למאפיות

א.ס. סוכנויות מציעה  ציוד למאפיות יד שניה במצבו הקיים, או לאחר שיפוץ ובדיקה מקיפים – כאלה המזכים את הציוד בתקופת אחריות. ציוד יד שניה המצוי במצב כמו חדש, הוא זכה לתהליך שיפוץ אשר נעשה על ידי צוות מקצועי ומנוסה. הליכי השיפוץ הללו מתבצעים על ידי צוות מקצועי ומיומן העושה שימוש בחלקי חלוף מקוריים בלבד.
תהליך שיפוץ היד שניה של א.ס.סוכנויות נעשה בבית מלאכה בגודל של כ- 1,000 מטר, המשמשים לשיפוץ ואחסון הציוד באופן המשמר את ציוד יד השנייה לאורך זמן.
מוניטין רב שנים – כ- 30 שנה – במכירת ציוד יד שניה איכותי, ציוד הפועל לאורך זמן, מביאים אלינו לקוחות המחפשים פתרונות בהתאם לצרכיהם ותקציבם המוגבל, לקוחות החוזרים אלינו שוב ושוב לאורך השנים.

ציוד יד שנייה למאפיות מבית א.ס. סוכנויות

תחום הציוד למאפיות וקונדיטוריות הנו מהתחומים המפותחים ביותר בעולם – תחום זה מציע מדי שנה חדשנות, אשר משמעותה הוא הגברת קצב היצור לשעה, מעבר לתהליכים אוטומטים החוסכים לבעל העסק משאבי אנרגיה ומשאבי עבודה, ובכלל – חדשנות המייצרת התייעלות בכול תחומי היצור במסגרת המאפיה או הקונדיטוריה.

מכאן, שטבעי הדבר שכול בעל מאפיה או קונדיטוריה, יבקש לרכוש ציוד חדשני אשר עשוי לסייע לו להגדיל את תפוקתו ורווחיותו של בית העסק שלו – בטח בשעה בה הוא נדרש להחליף ציוד ללא דיחוי, לאחר שהציוד התקלקל באופן לא צפוי.

הסיבה העיקרית בגינה בעל המאפיה עשוי להשהות החלפת הציוד, הוא יוקר הציוד בכלל, או אף יוקר הציוד ביחס לשימוש עתידי מצומצם (כאשר עולה צורך בציוד אשר אין בו שימוש רב אך הוא עדיין עשוי לשפר את תהליך העבודה באופן משמעותי).

לפיכך, במטרה לגשר בין הרצון לשדרג את בית העסק לבין התקציב המוגבל העומד לרשות בעל העסק, מציעים משווקי הציוד למאפיות ציוד מיד שניה – ציוד משומש אשר זוכה לתהליכי חידוש. ציוד יד שניה מספק פתרון אטרקטיבי, זמין ולא יקר – יחסית כמובן – עבור לא מעט בעלי מאפיות וקונדיטוריות.

כחלק מהשירות של חברת א.ס סוכנויות, אנו מעניקים ללקוחותינו אפשרות לרכוש אצלנו ציוד יד שניה עבור מאפיות וקונדיטוריות. ציוד יש שנייה למאפיה כולל מבחר גדול של תנורים, מלושים, מולדרים, שוקלות ומכדררות, קווי יצור ועוד. כל המכונות במצב טוב, שמורות ואיכותיות.

איכות המכונות יד שניה שלנו

ציוד משומש למאפיות ניתן לרכוש במצבו הקיים , או לאחר שיפוץ ובדיקה מקיפים המזכים גם בתקופת אחריות עליו. הליכי השיפוץ של הציוד מתבצעים ע"י צוות מקצועי ומנוסה תוך שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד.

ברשותנו בית מלאכה ומחסן בגודל של כ-1000 מ"ר המשמשים לשיפוץ ואיחסון ציוד יד שניה במצב כמו חדש, שנמכר מידי בעלים מסורים, ויעשה עבורכם את העבודה לא פחות טוב מציוד חדש. הדבר חשוב, שכן ציוד איכותי מפיק מיני מאפים ולחמים איכותיים וטעימים יותר, המעניקים למאפייה לקוחות מרוצים החוזרים אליה שוב ושוב.

יתרונות רכישת ציוד משומש

היתרון המרכזי של ציוד משומש למאפיות, כשהוא איכותי ממותגים מובילים ומוכרים – הוא המחיר. לעיתים מגיע מחיר הציוד מיד שניה לעד 50% הנחה ממחיר השוק!

טיפ חשוב בקניית הציוד

ברכישת ציוד מיד שנייה חשוב לשים לב למידת התחזוקה של הציוד ולמצבו המכני. נדרשת בדיקה מקיפה ומעמיקה, לכן מומלץ להיעזר בשירותי בדיקת ציוד משומש למאפיות ושיפוצו במידת הצורך של חברת א.ס סוכנויות. בבדיקה שטחית ייתכן ויתפספסו תקלות אשר עלולות לצוץ ברגע הלא מתאים ביותר במהלך יום עבודה שגרתי במאפייה.

חשוב שנבחן את כדאיות הרכישה של ציוד יד שניה באמצעות מענה על 5 השאלות העיקריות הבאות –

 1. האם לציוד יש שירות שנתי?
  מצבו של ציוד יד שניה בעל שירות שנתי – כזה הקשור בהסכם שירות – יהיה תמיד טוב יותר ממצב ציוד ללא שירות שנתי ותחזוקה. יותר מכך – במידה וספק ציוד היד שניה מוכן להעניק לציוד יד שניה שלו הסכם שירות שנתי, הרי זה מעיד על מצבו האיכותי של ציוד המוצע.
 2. זמינות ציוד דומה בשוק
  ציוד יד שניה למאפיות אשר כמותו בשוק גדולה יחסית, שווה בדרך כלל יותר. ציוד שכזה נמכר בקלות כיד שניה מאחר והוא נמכר יותר בשוק, ובהתאם – המוניטין שלו גבוה.
 3. האם ניתן להשיג בקלות חלקי חילוף לציוד?
  תשובה חיובית תעלה את ערכו של הציוד.
 4. גיל ציוד יד שניה 
  לעיתים מזדמן לנו לרכוש ציוד יד שניה בן מספר שנים מצומצם – עובדה המותירה לנו אפשרות לעשות בציוד יד שניה שימוש לעוד שנים רבות…
 5. מצבו הפיזי של הציוד  יד שניה 
  האם ציוד היד שניה נראה חסר? האם יש עליו חלודה? האם קיימים סימנים לנזקים פיזיים? ועוד. ככול שהתשובות לשאלות הללו שליליות – כך שווה לנו לרכוש ציוד זה.

כמו כן, חשוב לשים לב שהציוד מוצע על ידי משווק ידוע, וותיק ואמין. ציוד יש שניה שכזה הנו פתרון מושלם וכדאי בעבור מי שהתקציב המוקצה לרכישת הציוד מוגבל.

contact a.s iconלקבלת ייעוץ התקשרו אלינו: 08-9302260

ייעוץ מקצועי ללא פשרות!

דברו עם המומחים שלנו וקבלו ייעוץ בבית העסק.

ללא מגבלות התקשרות!

חברת א.ס. סוכנויות עומדת לרשותכם בכל שאלה וייעוץ מקצועי.