אם אתם נמצאים בתהליך הקמה של קייטרינג, או מנהלים קייטרינג קיים ומעוניינים לרכוש ציוד איכותי ומקצועי שיאפשר לכם לבצע את העבודה בצורה הרבה יותר טובה ולהעניק שירות הרבה יותר איכותי ללקוחות שלכם, הגעתם למקום הנכון. ציוד איכותי, לכל מטרה, מציוד לפיצריות ועד לכזה המשמש להכנת קרפים, יחד עם חומרי גלם מקצועיים, הם שיאפשרו לכם להעלות את הקייטרינג לרמה הרבה יותר גבוהה ויאפשרו לכם למתג את עצמכם באזור בצורה הרבה יותר טובה. הדבר חשוב מאוד, בייחוד באזור הצפון בו ניתן לראות הקפדה גבוהה יותר של האוכלוסייה על איכות המזון והשקעה במקורות מזון איכותיים במיוחד, דבר שניכר פחות באזור מרכז הארץ.

 

התייעצות עם גורמים מקצועיים

לפני שאתם רצים לרכוש כל מכונה או ציוד אפשרי עבור הקייטרינג שלכם, כדאי מאוד שתתייעצו עם אנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון בתחום אשר יסייעו לכם לבחור את הציוד המתאים ביותר לצרכים שלכם ויסייעו לכם להיות בטוחים בכך שאתם משקיעים את הכסף שלכם בציוד ששווה את מחירו. חשוב מאוד לפנות אל אנשי מקצוע בתחום, גם אם אתם חושבים שיש לכם מספיק ניסיון ואולי אתם יכולים לעשות זאת לבד. איש מקצוע חיצוני, אשר אין לו כל נגיעה אישית בעניין, יוכל לתת לכם המלצות על הציוד בו כדאי שתשקיעו יותר, ועל הציוד הפחות הכרחי אשר בו אתם יכולים להשקיע פחות ולבחור במוצרים פחות איכותיים, כי לא תעשו בו שימוש רב בעבודת הקייטרינג. הייעוץ המקצועי הזה יסייע לכם לתכנן את תקציב ההוצאות בצורה הרבה יותר טובה ויאפשר לכם להקים קייטרינג בצפון , בדרום או במרכז, עליו תמיד חלמתם מבלי להוציא על כך סכומים מוגזמים מידי, ומהצד השני, מבלי שתנסו לחסוך על ציוד איכותי ותמצאו את עצמכם מוצפים בציוד תקול ובעייתי בתוך זמן קצר מאוד.

בחירה בציוד מתאים

עבור כל קייטרינג אתם יכולים למצוא מגוון רחב ועצום של ציוד שיתאים לו, אך לא כל הציוד הוא באמת שימושי ומשתלם להשקיע בו סכומי כסף גדולים, במיוחד אם מדובר בקייטרינג אשר נמצא רק בשלבי הקמה ואין לכם מושג לגבי מידת ההצלחה העתידית שלו. לכן, בשלב הראשון כדאי להשקיע בציוד הבסיסי בו תשתמשו כל יום, ציוד כמו תנורים, כיריים, מקררים וכדומה, כאלו שהקייטרינג איננו יכול לפעול בלעדיהם. רק מאוחר יותר, שהקייטרינג כבר יתחיל לפעול ויהיו לכם הכנסות, תוכלו לרכוש ציוד מתקדם יותר ויקר יותר.

 

בחירת ספק קבוע

אם אתם רוצים לנהל קייטרינג בצורה הרבה יותר נוחה וללא ריצות אחרי ספקים שונים בכל פעם מחדש, כדאי לכם לעבוד עם ספק אחד קבוע, או לכל היותר שני ספקים – אחד לציוד הטכני ואחד עבור חומרי הגלם. ככל שתעבדו עם יותר ספקים, הניהול יהיה קשה יותר. אמנם, פעמים רבות ניתן למצוא אצל ספק אחד כמה מוצרים זולים יותר מאשר אצל ספק אחר, ולכן רבים חושבים כי לעבוד עם כמה ספקים, ולרכוש מכל אחד את המוצרים הזולים ביותר אצלו, יהיה נכון, אך מאוחר יותר הם מגלים כי מדובר בכאב ראש רב, והרבה מאוד בלאגן אשר בסופו של דבר משפיע על הניהול של הקייטרינג ועל יכולת העבודה המסודרת בו.