מכונת קרח תעשייתית מומלצת

את היכולת שלכם לנהל עסק מצליח בתחום המזון, אתם בונים בצורה הדרגתית. בהתחלה, עסקתם בבישול בבית שלכם. ועכשיו, אחרי שנים של עבודה קשה אתם בונים עסק גדול עם מטבח מאובזר בצורה המושלמת, וחשוב לכם לעשות זאת בצורה הכי מקצועית שיש. יחד עם זאת, אין לכם את כל הניסיון המקצועי המתאים על מנת לבצע רכש יקר וחשוב כמו מכונת קרח תעשייתית, ועל כן אתם חייבים לעבוד בשיתוף פעולה עם אנשי הצוות המיומנים של חברות מומחיות בהתאמה והתקנה של מוצרי מטבח איכותיים. אנחנו, צוות חברת אס סוכנויות, נלמד מה הם הצרכים המיוחדים שלכם, ונעזור לכם לבחור מכונת קרח תעשייתית מיוחד, שתאפשר לכם לשפר את איכות העבודה ואת השירות שאתם נותנים ללקוחות שלכם.

מכונת קרח תעשייתית – לחנויות ומרכזי מסחר גדולים

בוודאי בתקופת הקיץ הישראלי החם והלח, השימוש במוצרי קירור עולה פלאים ויוצר חוויה אחרת לגמרי, בוודאי אם אתם מוכרים מוצרים קפואים כמו גלידות או שיקיים. כדי להצליח לשמור על המוצרים הקפואים בשלמותם, אתם חייבים לדאוג להתקין מכונת קרח תעשייתית ובטיחותית, שבה אפשר יהיה לשמור כמות קרח גדולה או לייצר באופן קבוע את כל הקרח שאתם רוצים וצריכים לייצר לאורך שעות הפעילות של העסק שלכם. לטווח הארוך זה הוא החיסכון המשמעותי ביותר מבחינה כלכלית שיש לכם כשאתם צריכים לעשות שימוש בכמויות גדולות של קרח.

מכונת קרח תעשייתית מחיר

ההתאמה המושלמת – היא עניין של ההחלטות שאתם רוצים לקבל

היום יותר מתמיד אפשר להצליח למצוא את המוצרים הכי טובים והכי יוקרתיים שיש, כשאתם רוצים להרכיב את המטבח שלכם. חשוב להבין איך לנצל את הפתרונות השלמים הקיימים בשוק, וככה להצליח לבנות מטבחים גדולים ומודולריים, שמאפשרים לכם ולצוות שלכם לנהל את חווית העבודה והאוכל של הצוות שלכם. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של חברת אס סוכנויות יכולים להציע לכם את כל האפשרויות על מנת ליצור את המטבח המושלם ולאפשר לכם להצליח לשמור את התקציב הנכון לכם ואת מגוון המוצרים המושלמים שיכולים לשמר את היעילות בחלל הפנים של המטבח שלכם לטווח הארוך.

מכונות קרח תעשייתיות

המטבח שאתם חולים להקים בעסק החדש שלכם הוא מטבח שבו יש את כל הציוד שאתם רוצים להתקין, על מנת לשמור על רמת עבודה גבוהה ולהצליח ליצור כל סוג של מאכל או מתכון שמעניין אתכם לתכנן. יחד עם זאת, ישנם חומרי גלם שדורשים מכשור מיוחד, כמו קרח, ואתם רוצים לעשות הכל על מנת להצליח לשמור על הקרח לאורך כל יום העבודה שלכם. ועל כן, חשוב לכם להתקין מכונות קרח תעשייתיות שמתאימות לחלל הפנים של העסק שלכם ועוזרות לכם לקבל אספקת קרח שוטפת, בהתאם לקצב הצריכה שלכם ובהתאם לסוג הקרח שאתם צריכים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור מכונות קרח תעשייתיות בעזרת צוות חברת אס סוכנויות, ולהתחיל לתכנן את חלל הפנים של העסק שלכם.

איך לבחור מכונות קרח תעשייתיות?

אם אתם רוצים לבחור מכונות קרח תעשייתיות אתם צריכים לקחת בחשבון את:

  1. סוגי הקרח שאתם צריכים לקבל. יש הבדלים בין קרח לקירור משטחי מזון גדולים לבין קרח לייצור משקאות קלים וחשוב לבחור את המכונה שיכולה לאפשר לכם לקבל את הפתרון הנוח ביותר.
  2. הגודל של המכונה. ככל שיש לכם מקום מוגבל בתוך חלל הפנים של העסק, אתם חייבים להשקיע בחיפוש אחרי מכונה קטנה אבל חזקה ועוצמתית ששומרת על הקור ועל תנועה נוחה בחלל הפנים.
  3. צריכת האנרגיה. כמו כל מכשיר חשמל אחר, גם מכונות קרח תעשייתיות צריכות לעמוד בדרישה מסוימת של צריכת אנרגיה כדי שאתם תוכלו לעמוד בהוצאות העלויות של החשמל בעסק שלכם.

כל הפתרונות אודות מכונות קרח תעשייתיות, אצל אנשי המקצוע הכי טובים שיש

היום יותר מתמיד, היכולת שלכם לקחת על עצמכם את תהליך העבודה המקצועי ולבחור את הפתרונות שאתם רוצים לקבל בעסק שלכם, תלויה בעיקר באנשי המקצוע שאתם רוצים לשלב בתהליך. במיוחד אם אתם רוצים להשקיע את כל המשאבים בבחירת מוצרי המטבח המיוחדים והאיכותיים ביותר, חשוב לכם לחפש את כל המותגים הכי מובילים שיש ולבחור את המוצר האיכותי ביותר ואת רמת האיכות הכי גבוהה שיש, ביחד עם צוות חברת אס סוכנויות.

מערכות אשר נועדו לצנן מים בעת תהליכי ייצור תעשייתיים. מערכות אלו ממלאות תפקיד חשוב בתחום הקירור בתעשיות המזון והבצק.

המערכות הן פתוחות – יש ביכולתן להתחבר למשאבות וברזים במסגרת מגוון תהליכי ייצור.

בין המותגים השונים והמגוון הגדול והאיכותי של ציוד למאפיות, א.ס סוכנויות מוכרת גם את מוצרי המותג האיטלקי CASTELMAC לקירור במים.

קיימות מגוון מכונות לקירור מים –

  • מגוון גדלים (עד 300 ליטר לשעה)
  • בטווח רחב של טמפרטורות (עד  2 מעלות).

contact a.s iconלקבלת ייעוץ התקשרו אלינו: 08-9302260

מלושים - ציוד תעשייתי למאפיות

קירור מים מקצועי מבית CASTELMAC

CASTELMAC LOGO

ייעוץ מקצועי ללא פשרות!

דברו עם המומחים שלנו וקבלו ייעוץ בבית העסק.

ללא מגבלות התקשרות!

חברת א.ס. סוכנויות עומדת לרשותכם בכל שאלה וייעוץ מקצועי.

לאפות בכיף ובמקצועיות!

ציוד מקצועי ממיטב היצרנים בעולם מחכים לכם באתר שלנו.