חלק מהאנשים אשר אוהבים את תחום האפייה מחליטים לפתוח מאפייה ולהפוך את התחביב שלהם לעסק. ידוע כי העיסוק בעבודה שאוהבים משפרת את איכות החיים בצורה ניכרת וחשוב מאוד לעסוק בתחום בו רוצים להשקיע ולהתפתח אך הדרך להגשמת החלום אינה פשוטה.

מה החשיבות של בחירת ציוד איכותי ואמין לעסק שלך?

השוק מכיל מגוון סוגי מאפיות והתחרות ביניהן קשה. כדי להצליח יש להיות בעל ידע נרחב, להכיר טכניקות עבודה שונות, להתמיד, לחדש, להקפיד על כל הפרטים, מהגדולים ביותר ועד הקטנים ביותר, לדעת כיצד לנהל עסק, להיות בעל יחסי אנוש טובים וכמובן לרכוש את הציוד הדרוש.

להתאים את הציוד לצרכי המאפייה

לפני שפותחים מאפייה יש לרכוש ציוד מתאים. ציוד איכותי שמותאם לסוגי המאפים שמיוצרים במקום יאפשר לעסק ליהנות מהמכשור למשך זמן רב, לעבוד בצורה נוחה וללא תקלות, לצור מאפים איכותיים ואף לחסוך את זמן הכנתם. מכיוון שהשוק מציע מגוון מכשירים באיכות משתנה מומלץ לפנות אל בעל מקצוע אשר יודע כיצד להתאים בין צרכי המאפיה ובין הציוד. בעל המקצוע ישב עם בעלי המאפיה ויחד הם יאפיינו את העסק, את המוצרים הדרושים, את הכמות הנחוצה (תוך התחשבות באופציה שהכמות תגדל), את גודל המטבח ואת התקציב.

מה הציוד שכל מאפיה צריכה?

ציוד למאפיות כולל מגוון מכשירים, ביניהם: מרדדת, מיקסר תעשייתי , תנורים לאפיית לחמים ואפיית עוגיות, מכונות לחיתוך עוגיות, מכונות שמעצבות את המאפים והופכות את הבצק למוצר, מכונות לייצור רולדות, מכשירים להקצפת ובחישת קצפת, תבניות מנירוסטה בהן ניתן לאפות מאפים באופן חלקי, תבניות שמתאימות לתנורי תאים, , תא תפיחה, מכונה לייצור בגטים, קרואסונים ובורקסים, מערכות הקפאה וקירור, אריזות וכמובן מתקני פח אשפה החשובים לשמירה על ניקיון המאפיה. ניתן לרכוש את הציוד מחברות שמתמחות בתחום.

כמו כן, ניתן לרכוש את ציוד מיד שנייה. רכישת ציוד מיד שנייה חוסכת הרבה כסף וכיום ניתן לרכוש ציוד יד שנייה למאפיות באיכות גבוהה של חברות מוכרות ומותגים מובילים. א.ס סוכנויות בודקת את המכונות לאפייה המגיעות אליה משומשות ומשפצת אותו במידת הצורך באמצעות חלקי חילוף מקוריים. כמו כן, ניתן לקבל על הציוד אחריות למשך תקופה מסוימת.

מעוניינים לרכוש ציוד איכותי למאפיה שלכם?

א.ס. סוכנויות הינה חברה מקצועית שמספקת מגוון מכשירים איכותיים מחברות מוכרות, מקפידה להתעדכן בנוגע לכל המכשירים החדישים ביותר בשוק, מספקת מענה מהיר ושירות מהיר, מתמחה במתן ייעוץ למאפיות ובעלת ניסיון במתן שירות למגוון לקוחות. אנו נדע כיצד להתאים לכל לקוח את הציוד המתאים לו ביותר- בהתאם לצרכים של המאפייה, בהתאם לתקציב וכו’. כמו כן, אנו מספקים שירותי התקנה ותחזוקה כך שלא יקרה מצב בו המאפייה לא יכולה לתפקד בשל ציוד תקול. ברשותנו במחסן חלפים מקוריים ובמידת הצורך הזמין לכל לקוחותינו, כך שתמיד יוכלו עובדי המאפייה לייצר מאפים איכותיים במהירות ותוך חיסכון בזמן וכסף.

עבודה עם ספק ציוד למאפיות אמין, מנוסה ואיכותי, יבטיחו את סיכויי ההצלחה של המאפייה שלך.